Nasz zaawansowany technicznie park maszynowy pozwala na wykonanie złożonych, trójwymiarowych produktów reklamowych, jak i świadczenie usług w przygotowaniu ich komponentów.

  • Frezowanie: Ploter frezujący o powierzchni roboczej 300 x 200 cm. Możliwość wycinania dowolnego kształtu materiałów: PCV, MDF, dibond, plexa, aluminium, płyta wiórowa, sklejka, styrodur i inne tworzywa twarde. Opcje grawerowania 2D i 3D.
  • Cięcie laserowe: Plotery laserowe z precyzją wycinania nawet bardzo drobnych elementów. Produkcja w fazie przygotowawczej substytutów do późniejszej obróbki termicznej akryl, papier, filc, laminat grawerski.

Wydruki

Druk cyfrowy UV: Druk praktycznie na każdym podłożu twardym (PCV, PLEXI, METAL, SZKŁO, PŁYTY MEBLOWE itp.) jak i miękkim (folia, papier, baner, canvas itp. ) także z roli. Druk także z kolorem białym (biel cynkowa). Opcja zadruku w 3 warstwach np. kolor + biały + kolor. Maksymalny obszar bezpośredniego zadruku to 250×305 cm. Druk cyfrowy solwentowy – druk na maszynach mild i hard solvent do szerokości 5m na banerach, siatkach, foliach i innych mediach miękkich. Druk sitowy – Linia sitodrukowa UV o maksymalnym obszarze roboczym B0 -100 x 140 cm. Wydruki sitowane tą technologią są szybko utrwalane w tunelu UV co przyśpiesza produkcję i maksymalnie zwiększa trwałość grafiki.

Linie produkcyjne:

  • Linia do obróbki i formowania elementów z metalu (aluminium, dibond, blacha) – cięcie, wyginanie, krępowanie itp. – Linia do termoformowania plexi, PCV, HIPS.
  • Wielostanowiskowa linia spawalnicza, w tym argonem do aluminium.
  • Kompleksowa linia lakiernicza- lakierowanie natryskowe na mokro i na sucho.