Ewros to zespół ambitnych i zaangażowanych specjalistów, których pasją jest kreacja oraz wykonanie systemów komunikacji wizualnej, elementów małej i dużej architektury od prostych po skomplikowane i złożone formy. Doświadczenie w produkcji i obsłudze zbierane od 1995r, wykraczanie poza schematy,  a także permanentny rozwój i doskonalenie myśli technologicznej, pozwoliły na uklasyfikowanie się naszej firmy w czołówce domów produkcyjno- usługowych na terenie Polski, jak i zagranicy.

Zbudowaliśmy zaufanie wielu firm i nieustająco wzmacniamy ich rozpoznawalność. Nasze czołowe  projekty i produkcje to przede wszystkim reklama BTL, meble, elementy architektoniczne.

Wyróżnia nas:
–  zrozumienie partnerów biznesowych,
–  innowacyjność projektów,
–  wysoka jakość produkcji-  specjalnie przystosowana hala montażowa,
–  nowoczesny park maszynowy,
–  wykwalifikowane zespoły montażowe,
– rozbudowana flota samochodowa.

Nasze możliwości pozwalają na  realne i efektywne kształtowanie produktu. Dobrze zorganizowane działy: Obsługi Klienta, Kreacji, Planowania i Realizacji Inwestycji, Produkcji, Montażu, Logistyki-  to synergia unikatowych kreacji z wysoką jakością wykonywanych zleceń.  Ofertę dedykujemy  Klientom Sieciowym, Korporacyjnym, Projektantom jak również Inwestorom i Generalnym Wykonawcom.

Własna, specjalnie przystosowana hala montażowo- produkcyjna o powierzchni 2700m2 bogaty park maszynowy , rozbudowana flota samochodowa- to narzędzia pozwalające naszym specjalistom na wykonanie zleceń zgodnie ze standardami Europejskimi.

Szanujemy czas Klienta, skracamy obsługę  do niezbędnego minimum, jednocześnie efektywnie zaspokajając rzeczywiste potrzeby i wymagania. Dajemy gotowe projekty i rozwiązania spójne z bieżącą, globalną myślą technologiczną przez co jesteśmy  liderem w swojej branży.