O nas

Ewros to zespół ambitnych i zaangażowanych specjalistów, których pasją jest kreacja oraz wykonanie systemów komunikacji wizualnej, elementów małej i dużej architektury od prostych po skomplikowane i złożone formy.

Doświadczenie w produkcji i obsłudze zbierane od 1995r, wykraczanie poza schematy, a także permanentny rozwój i doskonalenie myśli technologicznej, pozwoliły na sklasyfikowanie się naszej firmy w czołówce domów produkcyjno- usługowych na terenie Polski, jak i zagranicy.

Zbudowaliśmy zaufanie wielu firm i nieustająco wzmacniamy ich rozpoznawalność. Nasze czołowe  projekty i produkcje to przede wszystkim elementy architektoniczne, meble do przestrzeni handlowych, usługowych oraz biur, a także reklama BTL.

Wyróżnia nas: zrozumienie partnerów biznesowych, innowacyjność projektów, wysoka jakość produkcji, specjalnie przystosowane hale montażowe, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowane zespoły montażowe, rozbudowana flota samochodowa.

Nasze możliwości pozwalają na  realne i efektywne kształtowanie produktu. Dobrze zorganizowane działy: Obsługi Klienta, Kreacji, Planowania i Realizacji Inwestycji, Produkcji, Montażu, Logistyki –  to synergia unikatowych kreacji z wysoką jakością wykonywanych zleceń.  Ofertę dedykujemy  Klientom Sieciowym, Korporacyjnym, Projektantom jak również Inwestorom i Generalnym Wykonawcom.

Własne, specjalnie przystosowane hale montażowo-produkcyjne, bogaty i nieustannie poszerzany park maszynowy, rozbudowana flota samochodowa – to narzędzia pozwalające naszym specjalistom na wykonanie zleceń zgodnie ze standardami europejskimi. Po zakończeniu budowy nowej hali nasza łączna powierzchnia usługowo-produkcyjna powiększyła się do ok. 6 tys m2.

Szanujemy czas Klienta, skracamy obsługę  do niezbędnego minimum, jednocześnie efektywnie zaspokajając rzeczywiste potrzeby i wymagania. Zapewniamy gotowe projekty i rozwiązania spójne z bieżącą, globalną myślą technologiczną, przez co jesteśmy wiodąca firmą w swojej branży.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram