Usługi

Projekty

Kreujemy zarówno proste, jak i wysublimowane formy produktów komunikacji wizualnej. Wykonujemy wizualizacje, projekty 3D, projekty techniczne, stoisk handlowych, standów, pylonów, ekspozytorów, broszur, plakatów, aranżacje witryn etc.

 

Dzięki doświadczeniu, znajomości sztuki przekazu i perswazji, efektywnie wykonamy pełną księgę znaku, opiszemy wykorzystanie loga, skomponujemy wielopoziomowe narzędzia komunikacji. Nasi graficy kreatywni, techniczni, DTP są do Państwa indywidualnej dyspozycji.

druk

Wykonujemy wydruki w różnych technologiach: UV, solvent zarówno do standardowych, jak i nietypowych projektów. Technologią UV drukujemy praktycznie na wszystkim, także z zastosowaniem białego koloru i w systemie 3to1 (three to one). System 3to1 pozwala na jednostronny, trzykrotny zadruk materiałów bezbarwnych lub przejrzystych, celem uzyskania dwustronności grafiki na tym samym obszarze.

 

W druku ważna jest dla nas jakość barw i niska awaryjność maszyn, co gwarantuje terminowe realizacje – dlatego korzystamy z oryginalnych tuszy chroniących w czasie nasycenie kolorów. Nasza wysoka jakość wydruków znalazła uznanie wśród wielu wymagających Klientów, właścicieli marek Premium, perfumerii, sieci odzieżowych.

logistyka

Działamy zarówno na terenie całego kraju jak i zagranicą. W ramach obsługiwanych projektów dowozimy i instalujemy pojedyncze zlecenia, jak też realizujemy kompleksowe, rozłożone na wiele lokalizacji kampanie – wszystko zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami.

Montaż

Posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, wykonujące zarówno montaże plastyczno-graficzne typu aplikacja folii, papieru, aranżacje witryn, jak i tzw. konstrukcyjne produktów tj. kasetony, litery przestrzenne, pylony, blendy, tablice jak również usługi montażu mebli na obiekcie. Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia, np. formalnie regulujące możliwość pracy na wysokościach, dokonywania przyłączeń elektrycznych, obsługi pojazdów montażowych.

 

Dowodem naszych kompetencji są dla nas liczne zlecenia na kompleksową obsługę- produkcję i montaż elementów oznakowania Centrów Handlowych, sieci wielkopowierzchniowych, sieci odzieżowych, kosmetycznych oraz klasy Premium. Dzięki doświadczeniu popartemu szeroką wiedzą, potrafimy szybko i sprawnie opracować techniczne możliwości montażu, dostosowując koncepcję do istniejących warunków.

Pakiety serwisowe

W trosce o wizerunek Klienta oferujemy objęte przedmiotowymi umowami pakiety serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz modernizacyjnego, zapewniające stałą obsługą techniczną, czynności konserwacyjne, naprawcze oraz optymalizujące koszt eksploatacji.

 

  • Pakiety dedykujemy Zarządcom wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, Klientom sieciowym, a także wymagającym Klientom indywidualnym dla których istotne jest utrzymanie wyprodukowanych elementów identyfikacji wizualnej w bardzo dobrym stanie.
  • Serwis gwarancyjny zapewnia szybką reakcję  na zgłoszenie o awarii, bieżącą konserwację jak i sukcesywne przeglądy w ustalonym przez obie strony czasie.
  • Serwis pogwarancyjny gwarantuje systematyczne przeglądy z uwzględnieniem bieżących napraw, czyszczenia i konserwacji. Serwis modernizacyjny pozwala na optymalizowanie kosztów eksploatacyjnych poprzez np. wymianę źródła światła. Warunki umowy jak i abonament zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Kampanie

Planujemy, przygotowujemy i koordynujemy zintegrowane kampanie reklamowe BTL. Naszą siłą jest przede wszystkim kreatywność i dobry pomysł, który pomaga stworzyć ciekawe, często niestandardowe aranżacje witryn i ekspozycji produktowych. Doświadczenie w obsłudze Klienta sieciowego zarówno z branży odzieżowej, elektroniki, AGD oraz FMCG pozwala na sprawną realizację projektów wykonawczych. Każdorazowe działania produkcyjne i logistyczne, dostosowujemy do celów kampanii, grupy wybranych konsumentów i specyfiki klienta. Dobrze dobrane projekty i wykonane przez nas materiały reklamowe do kampanii sprawiają, że może być ona dłużej zapamiętana i skuteczna.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram